Wedstrijden

December 2018

ZA 15-12 - 09:45
De Bengele - zaal 1
MEOS E1-
-
Blerick E1-
ZA 15-12 - 10:15
St. Theunis - zaal 1
Rapiditas E2-
-
Blerick E4-
ZA 15-12 - 10:45
De Bengele - zaal 2
MEOS DB1-
-
Blerick DB2-
ZA 15-12 - 11:30
Reinoudhal - zaal 1
Noav D2-
-
Blerick D2-
ZA 15-12 - 11:35
Craneveld - zaal 1
Cabooter Group/Handbal Venlo E2#-
-
Blerick E2-
ZA 15-12 - 12:00
De Heuf - zaal 1
Bevo HC F1-
-
Blerick F1-
ZA 15-12 - 14:10
Egerbos - zaal 2
Blerick E3-
-
Vios E3-
ZA 15-12 - 15:10
Egerbos - zaal 2
Blerick D1 #-
-
Beekse Fusie Club D1-
ZA 15-12 - 16:00
Egerbos - zaal 2
Blerick DC2-
-
Bevo HC DC2-
ZA 15-12 - 16:30
Reinoudhal - zaal 1
Noav DC1-
-
Blerick DC1 #-
ZA 15-12 - 17:00
Egerbos - zaal 2
Blerick HC1#-
-
BSAC HC1#-
ZA 15-12 - 17:15
Jo Gerrishallen - zaal 2
LimMid DB1-
-
Blerick DB1-
ZA 15-12 - 19:15
Egerbos - zaal 2
Blerick DS1-
-
LimMid DS3-
ZA 15-12 - 20:40
Egerbos - zaal 2
Blerick HS1-
-
Vios HS1-
ZO 16-12 - 14:35
De Tempel - zaal 1
PSV Handbal DS4-
-
Blerick DS2-

Januari 2019

ZA 05-01 - 10:00
De Wiee - zaal 1
Posterholt E2-
-
Blerick E4-
ZA 05-01 - 13:10
Egerbos - zaal 2
Blerick E3-
-
Bevo HC E3-
ZA 05-01 - 14:10
Egerbos - zaal 2
Blerick E1-
-
Manual E1-
ZA 05-01 - 14:45
Merode - zaal 1
ESC'90 DC1-
-
Blerick DC1 #-
ZA 05-01 - 15:10
Egerbos - zaal 2
Blerick D2-
-
Manual D1#-
ZA 05-01 - 16:00
Egerbos - zaal 2
Blerick DC2-
-
Klaverblad Eksplosion '71 DC1#-
ZA 05-01 - 17:00
Egerbos - zaal 2
Blerick DB1-
-
Rapiditas DB1-
ZA 05-01 - 19:15
Egerbos - zaal 2
Blerick DS1-
-
ESC'90 DS2-
ZA 05-01 - 20:40
Egerbos - zaal 2
Blerick HS1-
-
Wittenhorst HS1-
ZO 06-01 - 10:00
De Schans - zaal 1
Hercules'81 F2-
-
Blerick F1-
ZO 06-01 - 10:45
De Schans - zaal 1
Hercules'81 E2-
-
Blerick E2-
ZO 06-01 - 16:10
Hal Naestenbest - zaal 1
Aristos DS2-
-
Blerick DS2-
ZA 12-01 - 09:45
De Heuf - zaal 1
Bevo HC E4-
-
Blerick E3-
ZA 12-01 - 12:05
Egerbos - zaal 2
Blerick E2-
-
Posterholt E1#-
ZA 12-01 - 12:50
St. Theunis - zaal 1
Rapiditas D2-
-
Blerick D2-
ZA 12-01 - 13:05
Egerbos - zaal 2
Blerick D1 #-
-
Sittardia D1#-
ZA 12-01 - 14:00
Egerbos - zaal 2
Blerick E4-
-
Cabooter Group/HandbaL Venlo E4-
ZA 12-01 - 15:15
Egerbos - zaal 2
Blerick HC1#-
-
Cabooter Group/Handbal Venlo HC1#-
ZA 12-01 - 16:15
Egerbos - zaal 2
Blerick DB2-
-
Hercules'81 DB1-
ZA 12-01 - 17:05
De Berkel - zaal 1
Wittenhorst E1#-
-
Blerick E1-
ZA 12-01 - 18:30
De Looierij - zaal 1
M.H.V. '81 DC1-
-
Blerick DC1 #-
ZA 12-01 - 20:45
Haagse Beemden - zaal 1
United Breda/Orion R HS1-
-
Blerick HS1-
ZO 13-01 - 14:00
Bocholtz - zaal 1
Olympia/Esia/Adio DB1#-
-
Blerick DB1-
ZO 13-01 - 16:45
De Schans - zaal 1
Hercules'81 DC1-
-
Blerick DC2-
VR 18-01 - 19:00
De Wiee - zaal 1
Posterholt DB1#-
-
Blerick DB2-
ZA 19-01 - 10:40
De Bengele - zaal 1
MEOS E2-
-
Blerick E2-
ZA 19-01 - 13:00
Egerbos - zaal 2
Blerick E4-
-
Wittenhorst E2#-
ZA 19-01 - 13:55
De Haamen - zaal 1
Beekse Fusie Club HC1-
-
Blerick HC1#-
ZA 19-01 - 14:00
Egerbos - zaal 2
Blerick E3-
-
Klaverblad Eksplosion '71 E2-
ZA 19-01 - 14:55
Egerbos - zaal 2
Blerick E1-
-
Hercules'81 E1-
ZA 19-01 - 15:55
Egerbos - zaal 2
Blerick D2-
-
Bevo HC D2-
ZA 19-01 - 16:45
Egerbos - zaal 2
Blerick DC2-
-
MEOS DC1-
ZO 20-01 - 11:15
De Schop - zaal 1
Niobe DS2-
-
Blerick DS2-
ZO 20-01 - 13:00
Egerbos - zaal 2
Blerick HS1-
-
Bevo HC HS3-
ZO 20-01 - 14:40
Munnikenheide College - Zaal 1
Internos DC1-
-
Blerick DC1 #-
ZA 26-01 - 10:55
Egerbos - zaal 2
Blerick F1-
-
Vios F1#-
ZA 26-01 - 11:40
Egerbos - zaal 2
Blerick E2-
-
Bevo HC E2-
ZA 26-01 - 12:10
d'n Adelaer - zaal 1
BSAC E2-
-
Blerick E3-
ZA 26-01 - 12:20
Craneveld - zaal 1
Cabooter Group/HandbaL Venlo E1-
-
Blerick E1-
ZA 26-01 - 12:40
Egerbos - zaal 2
Blerick D1 #-
-
Hercules'81 D1-
ZA 26-01 - 13:25
Craneveld - zaal 1
Cabooter Group/Handbal Venlo D1-
-
Blerick D2-
ZA 26-01 - 13:30
Egerbos - zaal 2
Blerick DC1 #-
-
Cabooter Group/Handbal Venlo DC1#-
ZA 26-01 - 14:30
Egerbos - zaal 2
Blerick HC1#-
-
Gemini (V) HC1-
ZA 26-01 - 15:30
Egerbos - zaal 2
Blerick DB1-
-
Vilt/Be Quick DB1#-
ZA 26-01 - 20:30
Craneveld - zaal 1
Cabooter Group/HandbaL Venlo HS1-
-
Blerick HS1-
ZO 27-01 - 11:00
Egerbos - zaal 2
Blerick DS2-
-
Manual DS2-
ZO 27-01 - 13:00
De Joffer - zaal 1
Gemini (V) DS1-
-
Blerick DS1-
ZO 27-01 - 14:40
Aoreven - zaal 1
Vios E3-
-
Blerick E4-
ZO 27-01 - 14:55
Van Hornehal - zaal 1
LimMid DB2-
-
Blerick DB2-
ZO 27-01 - 16:15
De Berkel - zaal 1
Wittenhorst DC1-
-
Blerick DC2-

Februari 2019

ZA 02-02 - 10:15
Egerbos - zaal 2
Blerick E4-
-
Bevo HC E3-
ZA 02-02 - 10:40
Craneveld - zaal 1
Cabooter Group/HandbaL Venlo E4-
-
Blerick E3-
ZA 02-02 - 10:50
Merode - zaal 1
ESC'90 D1-
-
Blerick D1 #-
ZA 02-02 - 11:10
Egerbos - zaal 2
Blerick E2-
-
MEOS E3-
ZA 02-02 - 12:10
Egerbos - zaal 2
Blerick E1-
-
Vios E1-
ZA 02-02 - 13:10
Egerbos - zaal 2
Blerick D2-
-
MEOS D1-
ZA 02-02 - 13:35
Glanerbrook - zaal 1
Vlug en Lenig DC1-
-
Blerick DC1 #-
ZA 02-02 - 14:00
Egerbos - zaal 2
Blerick DC2-
-
BSAC DC1#-
ZA 02-02 - 14:25
St. Theunis - zaal 1
Rapiditas HC1-
-
Blerick HC1#-
ZA 02-02 - 15:00
Egerbos - zaal 2
Blerick DB2-
-
Manual DB1#-
ZA 02-02 - 16:15
Egerbos - zaal 2
Blerick DB1-
-
DHC Overpelt VZW (B) DB1-
ZA 02-02 - 17:50
De Berkel - zaal 1
Wittenhorst DS2-
-
Blerick DS2-
ZA 02-02 - 19:15
Egerbos - zaal 2
Blerick DS1-
-
klaverblad Eksplosion'71/Hercules'81 DS1-
ZA 02-02 - 20:40
Egerbos - zaal 2
Blerick HS1-
-
Noav HS1-
ZO 03-02 - 09:00
Craneveld - zaal 1
Cabooter Group/HandbaL Venlo F2-
-
Blerick F1-
ZA 09-02 - 11:25
Craneveld - zaal 1
Cabooter Group/HandbaL Venlo E3-
-
Blerick E2-
ZA 09-02 - 11:35
De Heuf - zaal 1
Bevo HC DB3#-
-
Blerick DB2-
ZA 09-02 - 12:15
Egerbos - zaal 2
Blerick F1-
-
Manual F1#-
ZA 09-02 - 13:00
Egerbos - zaal 2
Blerick E3-
-
MEOS E4-
ZA 09-02 - 14:00
Egerbos - zaal 2
Blerick D1 #-
-
Posterholt D2-
ZA 09-02 - 14:45
De Heuf - zaal 1
Bevo HC E4-
-
Blerick E4-
ZA 09-02 - 14:50
Egerbos - zaal 2
Blerick DC1 #-
-
RED-RAG/Tachos DC1-
ZA 09-02 - 15:50
Egerbos - zaal 2
Blerick HC1#-
-
Vlug en Lenig HC1-
ZO 10-02 - 11:00
Egerbos - zaal 2
Blerick DS2-
-
Bouwcenter Centen HVW DS3-
ZO 10-02 - 13:00
Piushof - zaal 2
SVVH DS1-
-
Blerick DS1-
ZO 10-02 - 13:00
Aoreven - zaal 1
Vios DB1-
-
Blerick DB1-
ZO 10-02 - 13:30
Sportcentrum De Bemvoort (B) - zaal 1
DHC Overpelt VZW (B) DC2-
-
Blerick DC2-
ZO 10-02 - 14:00
Swalmen Sportcentrum - zaal 1
Hercules'81 D3#-
-
Blerick D2-
ZO 10-02 - 15:00
De Haamen - zaal 1
SMEZO/BFC HS2-
-
Blerick HS1-
ZA 16-02 - 11:10
Egerbos - zaal 2
Blerick E4-
-
Klaverblad Eksplosion '71 E2-
ZA 16-02 - 12:00
De Heuf - zaal 1
Bevo HC F2-
-
Blerick F1-
ZA 16-02 - 12:05
St. Theunis - zaal 1
Rapiditas D1-
-
Blerick D1 #-
ZA 16-02 - 12:10
Egerbos - zaal 2
Blerick E1-
-
Rapiditas E1#-
ZA 16-02 - 13:00
d'n Adelaer - zaal 1
BSAC HC1#-
-
Blerick HC1#-
ZA 16-02 - 13:10
Egerbos - zaal 2
Blerick D2-
-
Hercules'81 D2-
ZA 16-02 - 13:35
St. Theunis - zaal 1
Rapiditas E2-
-
Blerick E3-
ZA 16-02 - 14:00
Egerbos - zaal 2
Blerick DC2-
-
Vios DC2-
ZA 16-02 - 15:00
Egerbos - zaal 2
Blerick DB2-
-
MEOS DB1-
ZA 16-02 - 16:15
Egerbos - zaal 2
Blerick DB1-
-
LimMid DB1-
ZA 16-02 - 18:30
Dongemond - Zaal 1
HVM/Goodflooring-HMC DC1-
-
Blerick DC1 #-
ZA 16-02 - 19:15
Egerbos - zaal 2
Blerick DS1-
-
MEOS DS2-
ZA 16-02 - 20:40
Egerbos - zaal 2
Blerick HS1-
-
PSV Handbal HS1-
ZO 17-02 - 11:00
Egerbos - zaal 2
Blerick DS2-
-
De Sprint/Swift DS3-
ZA 23-02 - 09:20
d'n Adelaer - zaal 1
BSAC E2-
-
Blerick E4-
ZA 23-02 - 11:20
d'n Adelaer - zaal 1
BSAC D1#-
-
Blerick D2-
ZA 23-02 - 12:15
Egerbos - zaal 2
Blerick F1-
-
Cabooter Group/HandbaL Venlo F1-
ZA 23-02 - 13:00
Egerbos - zaal 2
Blerick E3-
-
Posterholt E2-
ZA 23-02 - 14:00
Egerbos - zaal 2
Blerick D1 #-
-
Vlug en Lenig D1-
ZA 23-02 - 14:50
Egerbos - zaal 2
Blerick DC2-
-
Rapiditas DC1-
ZA 23-02 - 15:30
St. Theunis - zaal 1
Rapiditas DB1-
-
Blerick DB1-
ZO 24-02 - 10:00
Gulick - zaal 1
Klaverblad Eksplosion '71 E1#-
-
Blerick E2-
ZO 24-02 - 12:45
De Heuf - zaal 1
Bevo HC DS3-
-
Blerick DS1-

Maart 2019

ZA 09-03 - 20:00
De Oirsprong MFC - zaal 1
Zwart Wit HS1-
-
Blerick HS1-
ZA 16-03 - 11:20
Aoreven - zaal 1
Vios F2-
-
Blerick F1-
ZA 16-03 - 11:55
Genderbeemd - zaal 1
E.H.V. DC1-
-
Blerick DC1 #-
ZA 16-03 - 13:15
Egerbos - zaal 2
Blerick E4-
-
Blerick E3-
ZA 16-03 - 14:15
Egerbos - zaal 2
Blerick E2-
-
BSAC E1#-
ZA 16-03 - 15:05
Craneveld - zaal 1
Cabooter Group/Handbal Venlo HC1#-
-
Blerick HC1#-
ZA 16-03 - 15:15
Egerbos - zaal 2
Blerick E1-
-
Vios E2-
ZA 16-03 - 16:15
Egerbos - zaal 2
Blerick D2-
-
Bevo HC D3-
ZA 16-03 - 17:15
Egerbos - zaal 2
Blerick DB1-
-
Olympia/Esia/Adio DB1#-
ZA 16-03 - 19:15
Egerbos - zaal 2
Blerick DS1-
-
Rapiditas DS2-
ZA 16-03 - 20:40
Egerbos - zaal 2
Blerick HS1-
-
Dongen HS1-
ZO 17-03 - 11:00
Egerbos - zaal 2
Blerick DS2-
-
Acritas DS2-
ZO 17-03 - 15:25
De Schans - zaal 1
Hercules'81 DB1-
-
Blerick DB2-
ZA 23-03 - 10:40
De Heuf - zaal 1
Bevo HC E1#-
-
Blerick E1-
ZA 23-03 - 11:10
Genderbeemd - zaal 1
E.H.V. D1#-
-
Blerick D2-
ZA 23-03 - 11:40
De Bengele - zaal 1
MEOS E4-
-
Blerick E4-
ZA 23-03 - 13:20
De Heuf - zaal 1
Bevo HC DC1-
-
Blerick DC1 #-
ZA 23-03 - 13:25
Egerbos - zaal 2
Blerick E3-
-
Wittenhorst E2#-
ZA 23-03 - 14:20
Egerbos - zaal 2
Blerick D1 #-
-
Noav D1#-
ZA 23-03 - 15:05
Egerbos - zaal 2
Blerick DC2-
-
LimMid DC2-
ZA 23-03 - 16:05
Egerbos - zaal 2
Blerick HC1#-
-
Beekse Fusie Club HC1-
ZA 23-03 - 17:05
Egerbos - zaal 2
Blerick DB2-
-
Posterholt DB1#-
ZA 23-03 - 19:15
Egerbos - zaal 2
Blerick DS1-
-
Noav DS2-
ZA 23-03 - 20:40
Egerbos - zaal 2
Blerick HS1-
-
Heerle HS1-
ZO 24-03 - 10:00
De Schans - zaal 1
Hercules'81 F1-
-
Blerick F1-
ZO 24-03 - 11:30
Piushof - zaal 1
SVVH DS2-
-
Blerick DS2-

April 2019

ZA 06-04 - 11:15
Egerbos - zaal 2
Blerick E4-
-
Rapiditas E2-
ZA 06-04 - 11:40
De Heuf - zaal 1
Bevo HC DC2-
-
Blerick DC2-
ZA 06-04 - 12:00
De Haamen - zaal 1
Beekse Fusie Club D1-
-
Blerick D1 #-
ZA 06-04 - 12:05
Aoreven - zaal 1
Vios E3-
-
Blerick E3-
ZA 06-04 - 12:15
Egerbos - zaal 2
Blerick F1-
-
Bevo HC F1-
ZA 06-04 - 13:00
Egerbos - zaal 2
Blerick E2-
-
Cabooter Group/Handbal Venlo E2#-
ZA 06-04 - 14:00
Egerbos - zaal 2
Blerick E1-
-
MEOS E1-
ZA 06-04 - 15:00
Egerbos - zaal 2
Blerick D2-
-
Noav D2-
ZA 06-04 - 15:50
Egerbos - zaal 2
Blerick DC1 #-
-
Noav DC1-
ZA 06-04 - 20:15
Aoreven - zaal 1
Vios HS1-
-
Blerick HS1-
ZA 06-04 - 20:15
Jo Gerrishallen - zaal 1
LimMid DS3-
-
Blerick DS1-
ZO 07-04 - 11:00
Egerbos - zaal 2
Blerick DS2-
-
PSV Handbal DS4-